Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

SnowRunner – mody w grze. Jak wgrać i korzystać? Krótki poradnik wideo

Focus Home Interactive i Sabre Interactive są zachwycone dotychczasową ofertą modów do SnowRunner i przypominają, że w zanadrzu są bezpłatne aktualizacje dostępnych narzędzi, a mody przybędą również na PS4 i Xbox One.

Premiera SnowRunner już za nami, lecz nie oznacza to, że deweloper nie zamierza nadal promować swojego symulatora. Tym razem dostaliśmy filmik instruktażowy dotyczący tego, jak korzystać z modów na PC.

Jak czytamy w komunikacie twórców: Oficjalne partnerstwo z mod.io jest w pełnym rozkwicie i możesz już pobrać dziesiątki modów stworzonych przez społeczność, aby ulepszyć grę o nowe pojazdy, trudniejszą i bardziej realistyczną jazdę, zmiany w systemie, szalone (i nieoczekiwane) kreacje – i wiele więcej.

Kto jeszcze nie korzystał z modów do SnowRunner, poniższy mini-poradnik szybko pokaże Wam, jak się do tego zabrać. Deweloper podkreśla, że w przyszłości mody do SnowRunner będą jeszcze bardziej wypasione: Bezpłatne aktualizacje dostępnych narzędzi pozwolą na modyfikację map, misji i wyposażenia wnętrza. Ponadto w przyszłości będziemy wprowadzać i wspierać mody na konsolach, dzięki czemu gracze na każdej platformie będą mogli wzbogacać swoje wrażenia w dowolny sposób.

SnowRunner jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One od 28 kwietnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się