Historia Xbox ujęta w sześciu odcinkach z polskimi napisami

Konsola Xbox One - PG
X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Marka Xbox obchodziła w tym roku swoje 20-ste urodziny. W związku z tym gigant z Redmond przygotował specjalny wielogodzinny dokument, w którym omówiono historię tej gamingowej marki.

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowałem o interaktywnym muzeum Xbox, które każdy może zwiedzić z poziomu przeglądarki. Przechadzając się między wirtualnymi alejkami poznacie kulisy tego, jak kształtowała się gamingowa firma-córka Microsoftu.

Jeśli jednak wolicie po prostu wygodnie się rozsiąść i obejrzeć to wszystko (oraz znacznie więcej) w formie wideo, zdecydowanie lepszą opcją będzie seria dokumentu, którą możecie zobaczyć poniżej. Dziś na oficjalnym kanale Xboxa pojawiło się 6 odcinków, które poruszają inny etap kariery firmy.

Co ciekawe, amerykańska korporacja nie wstydzi się także swoich mniejszych i większych upadków, ponieważ i te zostały poruszone w dokumencie. Nie zabrakło oczywiście także sukcesów, które tym bardziej powinny być tutaj zawarte.

Uwaga – materiały są dostępne również z polskimi napisami. Aby je aktywować, wejdźcie do specjalnego menu ukrytego pod ikoną zębatki w prawym dolnym rogu. Wszystkie epizody otrzymały pełne tłumaczenie, więc nie powinno być jakichkolwiek problemów ze zrozumieniem treści.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie