Wyostrzcie wzrok, pojawiły się nowe filmy z Sniper Elite III: Afrika

Jeśli jesteście miłośnikami poprzedniej odsłony studia Rebelion, nie możecie przeoczyć nowych materiałów video.

Ukazują one jednego z twórców, rzucającego światło na różne aspekty rozgrywki oraz fragmenty pochodzące z gry. Ponownie wcielimy się w Karla Fishburne’a, będącego amerykańskim strzelcem, który tym razem swoich potencjalnych celów, będzie wypatrywał w Afryce.


Znak rozpoznawczy omawianej gry, to fenomenalnie prezentujące się sceny śmierci nazistów. Za szczególnie udane wystrzały z broni snajperskiej, jesteśmy nagradzani spektakularnymi ujęciami kamery, ukazującymi widok z rentgena. Niejednokrotnie zobaczymy więc, jak pocisk druzgocze organy wewnętrzne naszych wrogów, pozbawiając ich życia.

Pokonując kolejnych oponentów, zyskujemy punkty doświadczenia, które przeznaczyć możemy m.in. na odblokowanie nowego wyposażenia. Autorzy przekonują również, że tym razem multiplayer (zawierający tryby oparte na rywalizacji i kooperację), dostępny będzie już w dniu premiery tytułu. Inaczej było w przypadku Sniper Elite V2, gdzie okres oczekiwania na jego wydanie wyniósł kilka miesięcy.

Premiera gry zapowiadana jest na rok 2014, tytuł ukazać ma się na: PC, Xbox 460, Xbox One, PS3 oraz PS4:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet