Wymagania sprzętowe Hunt Showdown już znane

Nadchodząca produkcja od Cryteka zapowiada się na kawał solidnej gry. Wymagania sprzętowe Hunt Showdown mogą zaskoczyć.

O co chodzi w Hunt Showdown? Zaczynamy od wyboru postaci, a następnie wraz z drugim śmiałkiem lądujemy na mrocznych bagnach. Nasz zespół nie jest jedynym na mapie, a pozostałe drużyny mają taki sam cel – wyśledzić ukrywającego się na lokacji potwora. Można to zrobić łopatologicznie, czyli biegając od budynku do budynku w poszukiwaniu kreatury. Lepszym sposobem jest jednak skorzystanie ze specjalnych właściwości naszego bohatera. Dark vision pozwoli nam zobaczyć to, co czego normalnie wzrok nie ogarnia. W ten sposób zauważymy poszlaki, które mają nas doprowadzić do leża bestii.

Na zabiciu potwora jednak się nie kończy. Po jego sprzątnięciu inne drużyny widzą, gdzie dokonano mordu. My musimy natomiast odesłać bestię do piekieł poprzez specjalny rytuał. To oczywiście trwa, a pozostałe teamy będą próbowały nam przeszkodzić i ostatecznie wygrać mecz. Odsyłając potwora do niebytu, będziemy mogli zgarnąć z jego ciała drogocenne przedmioty, z którymi następnie trzeba uciec z mapy. Jeśli weźmiemy tokeny, nasza pozycja będzie jednak widoczna na mapie dla wszystkich innych graczy. Teraz oni zapolują na nas!

Dziś dowiedzieliśmy się, że Hunt Showdown jest już dostępne w ramach Steam Early Access. Poznaliśmy też wymagania sprzętowe gry.

Hunt Showdown wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel i5 2.7GHz (6 generacji) lub AMD Ryzen 3 1200;
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 TI lub AMD Radeon R9370;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • System: Windows 7 (64-bit).

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel i5 3.2 GHz (6 generacji) lub AMD Ryzen 5 1400;
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon R9 390X;
  • Pamięć RAM: 12 GB;
  • System: Windows 7 (64-bit).

Myślę, że Wczesny Dostęp jest najlepszą rzeczą, jaka może się przydarzyć naszej grze – podkreśla Magnus Larbrant, reżyser kreatywny gry. Deweloper tłumaczy, że dzięki zaangażowaniu społeczności dostaniemy najlepsze doświadczenia z rozgrywki. Gracze będą mogli nie tylko wyłapywać błędy, lecz również wskazywać kierunek, w którym podąży Hunt: Showdown.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.