Wyciekła data premiery Super Smash Bros. na Wii U

Nintendo podało oficjalny termin wydania gry jedynie w przypadku edycji na 3DS-a, a co z Wii U?

Super Smash Bros. pojawi się na handheldzie 3 października. Wcześniej wypróbujemy demo, które będzie dostępne w eShopie od 19 września. Niektóre osoby mogą jednak już teraz pobierać wersję demonstracyjną bijatyki z Mario. Więcej szczegółów podawaliśmy wczoraj.


Pod znakiem zapytania stoi nadal data premiery Super Smash Bros. na Wii U. Wiadomo, ze tytuł wyjdzie w tym roku, ale kiedy konkretnie? Pewnym tropem może być karta rezerwacyjna gry, która została wydrukowana przez jedną z amerykańskich sieci supermarketów. Widnieje na niej dokładny termin wydania tytułu, mianowicie 21 listopada 2014 roku (fotka poniżej).

Czy podana data się sprawdzi? Traktujmy ją z rezerwą i czekajmy na oficjalne słowa ze strony Nintendo. Warto jednak wspomnieć, że w zeszłym miesiącu jeden z brytyjskich sklepów również wskazywał na listopad, konkretnie 28 dzień tego miesiąca.

Super-Smash-Bros.-Wii-U-pr

Przypominamy, że Super Smash Bros. to jeden z większych tytułów tego roku na konsole od big N. Podczas ostatnich targów Gamescom gra zdobyła miano najbardziej oczekiwanej produkcji (zwycięzca w kategorii Most Wanted).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet