RISE: Race The Future to nowy projekt na Nintendo NX

RISE: Race The Future to nowy projekt na Nintendo NX
3DS Mobile Newsy PC PS4 Wii U XOne

Zapowiedź tych wyścigów to spore zaskoczenie.

RISE: Race The Future ma być wyścigami osadzonymi w przyszłości, które już zimą tego roku ukażą się na PC, PS4, XOne, Nintendo 3DS-a, Wii U oraz Nintendo NX i sprzęty mobilne. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi. Jeśli faktycznie gra będzie dostępna w tym terminie na nowym sprzęcie Nintendo, to wygląda na to, że japoński producent jeszcze przed końcem roku wyda swoją najnowszą konsolę. Aczkolwiek z oficjalnego raportu finansowego firmy wynika, że sprzęt ten ma być dostępny dopiero w 2017 roku. W takim przypadku niemal pewne jest, że RISE: Race The Future będzie miało premierę na wszystkie pozostałe sprzęty, a dopiero z opóźnieniem – na przykład jako tytuł startowy – ukaże się na Nintendo NX.

Produkcja będzie typową grą zręcznościową z nastawieniem na driftowanie. To coś w stylu znanego sprzed lat Ridge Racera. W grze nie zabraknie trybu fabularnego, a także pojedynczych wyścigów. Spodziewamy się również multi, ale póki co producent w tej kwestii nie podaje szczegółów. Poniżej mamy za to zwiastun produkcji od studia VD-DEV.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie