Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

RISE: Race The Future to nowy projekt na Nintendo NX

Zapowiedź tych wyścigów to spore zaskoczenie.

RISE: Race The Future ma być wyścigami osadzonymi w przyszłości, które już zimą tego roku ukażą się na PC, PS4, XOne, Nintendo 3DS-a, Wii U oraz Nintendo NX i sprzęty mobilne. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi. Jeśli faktycznie gra będzie dostępna w tym terminie na nowym sprzęcie Nintendo, to wygląda na to, że japoński producent jeszcze przed końcem roku wyda swoją najnowszą konsolę. Aczkolwiek z oficjalnego raportu finansowego firmy wynika, że sprzęt ten ma być dostępny dopiero w 2017 roku. W takim przypadku niemal pewne jest, że RISE: Race The Future będzie miało premierę na wszystkie pozostałe sprzęty, a dopiero z opóźnieniem – na przykład jako tytuł startowy – ukaże się na Nintendo NX.

Produkcja będzie typową grą zręcznościową z nastawieniem na driftowanie. To coś w stylu znanego sprzed lat Ridge Racera. W grze nie zabraknie trybu fabularnego, a także pojedynczych wyścigów. Spodziewamy się również multi, ale póki co producent w tej kwestii nie podaje szczegółów. Poniżej mamy za to zwiastun produkcji od studia VD-DEV.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się