WWE 2K16 pod koniec października. Co z innymi grami Take-Two?

Właśnie dowiedzieliśmy się szczegółów na temat planu wydawniczego Take-Two. WWE 2K16 ukaże się pod koniec października, ale zabraknie edycji na jeden ze sprzętów.

Take-Two 27 października tego roku wyda WWE 2K16. Produkcja pojawi się na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. Zabraknie edycji na komputery osobiste. Czyżby gra na ten sprzęt sprzedawała się kiepsko? A może po prostu zostanie wydana z opóźnieniem, tak jak to miało miejsce w tym roku?

Ponadto dowiedzieliśmy się jeszcze o innych premierach. NBA 2K16 ukaże się jesienią tego roku, czyli zachowana zostanie obecna cykliczność tytułu. Dodatkowo planowany jest również dodatek Sid Meier’s Civilization Beyond Earth – Rising Tide.


Ciekawostką może być natomiast Battleborn, czyli gra FPS typu MOBA. Za produkcję odpowiada Gearbox Software, czyli te same osoby, które stoją za sukcesem serii Borderlands. W grze zobaczymy wizję świata, w którym mroczna siła, znana jako Varelsi, doprowadziła do zagłady wszystkich gwiazd we wszechświecie poza jedną.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet