Wsteczna kompatybilność Xbox One wzbogacona o Far Cry 3: Blood Dragon

Tytuł można już uruchomić na obecnej generacji konsoli od Microsoftu.

Lista gier dostępnych w ramach funkcji wstecznej kompatybilności na Xboksie One wciąż się rozrasta. Tym razem dodano do niej tylko jeden tytuł, lecz za to z wyższej półki. Mowa o wydanym w 2013 roku przez Ubisoft Far Cry 3: Blood Dragon. Jeśli zatem posiadacie tą grę np. na płytce z Xboksa 360, możecie ją teraz załadować również do czytnika nowej konsoli i rozpocząć zabawę. Kto natomiast nie ma omawianej gry, a chciałby ją kupić, zrobi to za 54,99 zł w Xbox Store.


Przypominamy, że Far Cry 3: Blood Dragon jest samodzielnym dodatkiem do trzeciej odsłony popularnej serii FPS-ów. Tytuł przenosi nas do świata wyniszczonego wojną nuklearną, gdzie wcielając się w postać sierżanta Rexa Colta rozwiązujemy tajemnicę pewnej broni biologicznej.

Far Cry 3: Blood Dragon okazało się całkiem grywalną pozycją, która zyskała uznanie wśród recenzentów oraz samych graczy. Według serwisu Metacritic, tytuł zasługuje na notę 80/100, która jest średnią z ponad pięćdziesięciu recenzji. Jeszcze lepiej produkcję widzą gracze. Średnia z ponad 300 opinii wystawionych przez społeczność zebraną wokół serwisu Metacritic to wysokie 8.5/10.

Jak zatem widać, warto sięgnąć po ten tytuł, jeśli jeszcze nie mieliście ku temu okazji. Poniżej przypominamy gorący trailer Far Cry 3: Blood Dragon.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet