Jeszcze jeden Assassin’s Creed i Ghost Recon lądują na Xbox One

Posiadacze konsoli Xbox One otrzymują kolejne gry, które mogą odpalić na swoim sprzęcie w ramach funkcji wstecznej kompatybilności. Na liście jest już grubo ponad 500 tytułów!

Wsteczna kompatybilność Xbox One nadal się rozrasta, co jest dobrą wiadomością dla osób, które chcą na obecnej generacji nadrobić zaległości sprzed lat. Tym razem Microsoft dołożył do ogromnej listy gier kolejne dwie mocne pozycje od Ubisoftu:

  • Assassin’s Creed Liberation HD
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter

Jeśli macie płyty ze wspomnianymi grami jeszcze z Xboksa 360, możecie ją odpalić teraz na Xbox One. Kto nie dysponuje jednak fizycznymi nośnikami, może kupić wersje cyfrowe w sklepie Microsoftu.

Poniżej prezentujemy pełną listę gier z X360, które uruchomicie na Xbox One za pomocą funkcji wstecznej kompatybilności. Dajcie znać, czy korzystacie z tej opcji i jakie gry już ograliście!

Wsteczna kompatybilność Xbox One – lista gier (stan na 4 lipca 2018)

* Ten tytuł może być niedostępny we wszystkich regionach i / lub może być niedostępny do kupienia cyfrowo w usłudze Xbox Marketplace. Właściciele tych gier w wersjach cyfrowych (kupionych wcześniej) lub na płytach nadal powinni móc uruchomić je na Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.