GTA: San Andreas i inne klasyki Rockstar na Xbox One

GTA: San Andreas i inne klasyki Rockstar na Xbox One
Newsy XOne

Rockstar informuje, że już dosłownie za kilkanaście godzin trzy gry producenta będą dostępne na konsoli Xbox One dzięki funkcji wstecznej kompatybilności.

Uznane trio gier Rockstar na konsolę Xbox 360 już w czwartek 7 czerwca dostępne będzie we wstecznej zgodności Xbox One: prosto z Zachodniego Wybrzeża przybędzie klasyk GTA w postaci Grand Theft Auto: San Andreas, z zawrotną prędkością nadciągną wyścigi Midnight Club: Los Angeles, a ducha rywalizacji podtrzyma Rockstar Games presents Table Tennis – czytamy na stronie dewelopera.

Warto dodać, że w czwartek właściciele wersji cyfrowych otrzymają natychmiastowy dostęp do tych gier w Xbox One – można je pobrać w sekcji „Do instalacji”. Właściciele wersji pudełkowych muszą tylko włożyć płytę z grą na Xbox 360 (lub Xbox w przypadku San Andreas) do Xbox One, aby pobrać grę.

GTA: San Andreas na Xbox One

Pięć lat po ucieczce przed presją życia w Los Santos Carl Johnson wraca i odkrywa, że jego matkę zamordowano, rodzina się rozpada, przyjaciele z dzieciństwa kroczą ku przepaści, a skorumpowani gliniarze wrabiają go w zabójstwo. CJ musi odbyć podróż przez San Andreas, aby uratować rodzinę i opanować chaos ulicy.

We wstecznej zgodności będzie dostępna zarówno oryginalna wersja na Xbox, jak i Xbox 360. Zapisane gry z oryginalnej wersji na Xbox nie zostaną przeniesione, ale jej właściciele otrzymają ulepszoną wersję na Xbox 360, która posiada wyższą rozdzielczość, większy dystans renderowania oraz osiągnięcia.

Midnight Club: Los Angeles na Xbox One

Mknijcie z zawrotną prędkością przez LA, siedząc za kierownicą najgorętszych odpicowanych bryk, wozów muscle, egzotyków i ścigaczy. Spersonalizujcie swój pojazd najlepszymi częściami i lakierem.

Obie wersje, tak oryginalna, jak i Midnight Club: Los Angeles Complete Edition – która dodaje legendarny obszar South Central i nowe pojazdy, części, muzykę i wyścigi – będą dostępne we wstecznej zgodności Xbox One.

Rockstar Games presents Table Tennis na Xbox One

Poczujcie intensywne emocje prawdziwego tenisa stołowego dzięki realistycznemu silnikowi fizycznemu i intuicyjnej rozgrywce, która naśladuje prawdziwe przeżycia z międzynarodowych zawodów.

Wybierzcie jedną z 11 charakterystycznych postaci, z których każda dysponuje swoim własnym stylem gry, i doprowadźcie ją do końcowego zwycięstwa, doskonaląc technikę uderzeń, w tym siłę, podkręcenie i celność.

Źródło: Rockstar

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie