WRC 5 w planie wydawniczym Techlandu

Techland został wydawcą gry WRC 5, która pojawi się na polskim rynku w dniu światowej premiery – już w październiku 2015. Fanów WRC zapewne ucieszy fakt, że na polskiej okładce gry zobaczą samochód Roberta Kubicy.

Stworzone w oparciu o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata, WRC 5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód mają mieć istotny wpływ na prowadzenie pojazdu. Wiele zatem będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy.

WRC 5 to dobra okazja, aby poprowadzić najlepsze oryginalne samochody WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. W grze znajdzie się 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery, ponad 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych w 13 krajach i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych!


WRC 5 na polskim rynku wydaje Techland, tytuł będzie dostępny w październiku w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet