Wraith trzecim potworem w Evolve. Zobaczcie, co potrafi ta bestia

Najmniej wytrzymała, lecz śmiertelnie szybka.

Studio Turtle Rock ujawniło, że trzecim potworem w Evolve będzie Wraith. Bestia nie będzie tak wytrzymała jak Goliat oraz Kraken, lecz wszystko nadrobi piekielną szybkością.


Wraith zostanie wyposażony w długie ostrza, może stawać się niewidzialny, a w sytuacji podbramkowej stworzy klony, które mają zdezorientować łowców. Ciekawie zapowiada się również atak z zaskoczenia, dzięki czemu potwór porwie jednego z przeciwników.

Poniżej możecie zobaczyć trailer przedstawiający Wraith’a oraz ciekawą infografikę prezentującą umiejętności tej bestii.

Turtle Rock zdradziło również, że Evolve będzie posiadało nie tylko tryb sieciowy. Zawsze będziemy mogli zagrać offline, wcielając się w bestię lub jednego z łowców. Jeśli wybierzemy drugą opcję, w każdym momencie przełączymy się między żołnierzami. Pozostali będą kierowani przez sztuczną inteligencję.

Ujawniono ponadto, że 15 stycznia na konsolach Xbox One wystartują otwarte testy Evolve, lecz nie wcielimy się wówczas w nowo poznana bestię, czyli Wraith’a. Żeby przystąpić do zabawy, niezbędne jest posiadanie abonamentu Xbox Live Gold.

Posiadacze PC oraz PlayStation 4 wezmą natomiast udział w małych testach technicznych, które rozpoczną się 16 stycznia na blaszakach i 17 stycznia na konsoli Sony (wymagane PS Plus). Niestety, nie będą to testy otwarte. Załapią się jedynie osoby, które brały wcześniej udział w testach alpha Evolve.

Przypominamy, że tytuł od Turtle Rock pojawi się w sprzedaży 10 lutego 2015 roku.

Evolve – tak prezentuje się Wraith

evolve-Wraith-infografika

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet