Wpadka Ubisoftu zwiastuje testy alpha Tom Clancy’s The Division

Kto wziąłby w nich udział?

Już w zeszłym roku francuskie studio wspominało, że zanim Tom Clancy’s The Division trafi na sklepowe półeczki, będziemy mieli okazję wziąć udział w wielkich testach beta.

Sprawa ewentualnych testów nieco przycichła i pewnie zastanawiacie się, czy deweloper czasem nie zmienił swoich planów. Wygląda jednak na to, że nadal jest na co czekać.


Na oficjalnej stronie internetowej The Division pojawiła się zakładka o wiele mówiącej nazwie ALPHA. Widocznie opublikowano ją przypadkowo, ponieważ szybko została usunięta. Adres, do którego prowadziła, jest obecnie białą kartą.

Ubisoft sytuacji nie komentuje, bo czym tu się chwalić. Drobna wpadka i tyle. Informacja jednak poszła w świat i z niecierpliwością czekamy, aż deweloper odniesie się do sprawy. Najbliższa okazja nadarzy się już na początku marca, podczas imprezy GDC 2015.

Przypominamy, że premiera The Division nastąpi jeszcze w tym roku, choć konkretnej daty nie poznaliśmy. Tytuł powstaje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i może poszczycić się naprawdę piękną grafiką.

The-Division-testy-alpha

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet