Niedawno był w kinach, a teraz już w streamingu. Nowy hit na HBO Max

Wonka - gdzie obejrzeć? Nowy hit w streamingu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Wonka – gdzie obejrzeć najnowszy film wytwórni Warner Bros? Kinowy hit już teraz dostępny jest w streamingu, w ofercie HBO Max.

W naszym zestawieniu najciekawszych propozycji na weekend pojawił się film Wonka, która już dzisiaj trafił do streamingu. Film da się, rzecz jasna, obejrzeć także w Polsce!

Wonka – gdzie obejrzeć?

Warner Bros. ma się z czego cieszyć. Aktualnie w kinach na całym świecie rządzi i dzieli Diuna 2, a przed paroma miesiącami szczyt listy boxoffice zdobywał film Wonka. Obraz będący swoistym spin-offem Charliego i Fabryki Czekolady okazał się przy tym nadspodziewanie dobrym seansem. W serwisie Rotten Tomatoes zdobył 91% pozytywnych głosów widowni i 82% wysokich not od krytyków. I to jest bardzo dobry wynik!

Jeśli akurat zastanawialiście się, co tam fajnego można obejrzeć w serwisach streamingowych, HBO Max ma bardzo mocno propozycję. W grudniu ubiegłego roku do kin trafił film Wonka, a już teraz dostępny jest w SVOD. Nie wiem, czy widzowie i krytycy tego się spodziewali, ale dostaliśmy bardzo solidny obraz opowiadający o nierzadko wybitnie dziwacznych przygodach tytułowego bohatera – wynalazcy, producenta czekolady i przyjaciela Oompa-loompasów.

Obraz ten ma budżet rzędu 125 mln dolarów, a udało mu się zgarnąć 625 mln dolarów przychodu. To chyba jednoznaczny dowód na to, że nie tylko kina nie umarły, ale widzowie spragnieni są nowych przygód. Wonka łączy ze sobą sporo różnych gatunków, w tym film przygodowy, fantasy, komedię czy nawet kryminał, ale adresowany jest tak naprawdę dla całej rodziny, więc wydaje się idealną propozycją na weekendowy seans.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie