WitcherCon - Geralt i jego przyjaciele z serialu The Witcher

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CD Projekt przypomina o WitcherConie, oferując wiedźmińskie prezenty

Twórcy gier z serii Wiedźmin postanowili zadbać o stosowną promocję cyfrowej imprezy WitcherCon. Od jutra każdy będzie mógł otrzymać za darmo cyfrowe prezenty związane z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Przypominamy, że wraz z Netflixem CD Projekt RED już jutro rozpocznie dwudniową imprezę WitcherCon, na której między innymi ma pojawić się sam Henry Cavill – aktor, który w serialu The Witcher wciela się w Geralta. Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 19:00 i całość będziecie mogli obejrzeć na żywo na YouTube i na Twitchu.

Wraz ze startem WitcherConu odblokuje się możliwość odebrania powyższych, cyfrowych prezentów. Odpowiednio w ich skład wliczają się:

  • Komiks Wiedźmin. Dzieci Lisicy (ebook)
  • Wiedźmin: Kompedium o świecie gier (ebook)
  • Koncert Video Game Show – Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • 4 specjalne karty do GWINTa

Na zgarnięcie tych gratisów będziecie mieli aż 72 godziny od rozpoczęcia się pierwszej transmisji, dlatego macie na pewno sporo czasu. Mimo to, polecam zrobić to od razu, aby przypadkiem o tym nie zapomnieć.

Przypomnijmy, że niestety w ciągu najbliższych dni nie zobaczymy Wiedźmina 3 w next-genowej wersji. Co prawda, wcześniej się na to zapowiadało, jednakże przedstawiciel polskiej spółki zdementował te plotki. Cóż, i tak na pewno będzie na co czekać. Pełny harmonogram imprezy znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się