Wild – ekskluzywna gra na PS4 daje znak życia. Projekt nie umarł

Wild – ekskluzywna gra na PS4 daje znak życia. Projekt nie umarł
Newsy PS4

Pamiętacie jeszcze grę Wild, która została pokazana na targach Gamescom w 2014 roku? Tytuł od Wild Sheep Studio został zapowiedziany ekskluzywnie na PlayStation 4, a później słuch o nim zaginął. Teraz na oficjalnej stronie dewelopera zaczyna się coś dziać, co daje nadzieję, że gra jeszcze nie została wyrzucona do kosza.

Sześć lat temu, podczas zapowiedzi na Gamescom, Wild robiło spore wrażenie. Gra dobrze rokowała, a sam fakt, że na czele studia Wild Sheep stanął twórca Beyond Good & Evil oraz serii Rayman – Michel Ancel – pozwalał sądzić, że otrzymamy naprawdę ciekawą produkcję. Sześć lat od zapowiedzi i… nadal czekamy.

Wild – deweloper pokazuje nowe grafiki

Niedawno na oficjalnej stronie Wild Sheep Studio pojawiły się świeżutkie grafiki koncepcyjne z zapomnianej produkcji, co wydaje się wskazywać, że rozwój gry nie został jeszcze ukończony/porzucony. To pięć obrazków, które zobaczycie poniżej, a na nich piękne widoki oraz modele postaci i ogromny niedźwiedź.

Ciężko powiedzieć, czy Wild zawita jeszcze na PlayStation 4, czy być może gra zostanie odpowiednio zmodyfikowana i przerzucona na PS5. Na oficjalnej stronie PlayStation nadal widzimy jako platformę docelową PS4.

Fabuła Wild przeniesie nas 10 tys. lat wstecz, gdzie wykorzystamy swój instynkt i intuicję, by przeżyć w niezwykle wrogim środowisku. Nauczymy się kontrolować inne żywe stworzenia oraz wybierzemy się do światów swoich znajomych, by pomóc im przetrwać (Wild ma być grą MMO).

Poniżej przypominamy trailer zapowiadający grę:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie