Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiemy kto zagra Jokera w serialu Liga sprawiedliwości

W postać wcieli się Jared Joseph Leto. Liga sprawiedliwości ma zaś składać się czterech odcinków.

Nowa wersja tytułu Liga sprawiedliwości, ma bazować na oryginalnej wersji, która ukazała się 2017 roku. Pierwotnie nad filmem pracowało dwóch reżyserów Zack Snyder i Joss Whedon. Gdy córka pierwszego z nich popełniła samobójstwo, projekt dokończył drugi realizator, znany z takich filmów jak Serenity czy Avengers: Czas Ultrona.


Gdy Zack Snyder uporządkował sprawy rodzinne, postanowił podjąć się prac nad poszerzeniem pierwotnej wersję filmu o nowe sceny. W tym takich, w których pojawi się złoczyńca znany z filmów o Batmanie. Reżyser postawił na aktora, który zagrał Jokera w produkcji Legion Samobójców.

Każdy z epizodów trwać będzie około godziny. Gdy zostaną wyemitowane, twórcy wypuszczą cały film, scalający wszystkie odcinki. W pracach na planie uczestniczą m.in. Amber Heard i Ben Affleck.

Co sądzicie o obsadzeniu Jareda Josepha Leto w roli Jokera? Wiele osób było zawiedzionych jego interpretacją postaci w Legionie Samobójców. Niektórzy niemniej stwierdzili, że nie zapewniono mu wystarczająco dużej ilości scen, by mógł zaprezentować swój potencjał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się