Wiemy kiedy ukaże się Divinity: Grzech Pierworodny

Gra RPG przeszła spore zmiany i widać, że twórcy dobrze wykorzystali ostatnie miesiące na dopieszczenie produkcji.

Pozycja od Larian Studios trafi na rynek 20 czerwca bieżącego roku na PC. Co istotne tytuł zostanie zlokalizowany na rodzimym rynku przez cdp.pl. Pierwotnie produkcja miała ukazać się dużo wcześniej (pod koniec 2013 roku) ale twórcy postanowili dopracować szereg aspektów gry. Poprawiono oprawę wizualną, oraz dodano sporo nowej zawartości.


Gracze mogą się więc spodziewać większej ilości questów, potworów do ubicia i nowych umiejętności. Tytuł powstaje dzięki finansowemu wsparciu ze strony graczy w ramach Kickstartera, zebrano nieomal milion dolarów, chociaż kwota wymagana do stworzenia gry była dwukrotnie niższa.

Divinity: Grzech Pierworodny przeniesie nas do świata fantasy. Historia opowiadać będzie o kobiecie i mężczyźnie będącymi Łowcami Źródła, których łączy więź dzięki, której są w stanie przeciwstawić się złu. Akcja ukazana będzie w rzucie izometrycznym. Mechanika i sposób rozgrywki inspirowane są poprzednimi częściami cyklu. Fani klasycznych pozycji RPG nie powinni być więc zawiedzeni.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet