Wiemy kiedy będzie premiera Age of Wonders III

0 komentarzy

Fani strategii turowych będą mogli ruszyć na podbój krain już 31 marca.

Gra na rodzimym rynku zostanie wydana przez firmę Techland w dwóch edycjach. Cena sugerowana wersji standardowej wynosić będzie 99,90 zł. Jeśli zdecydujemy się na wydanie premium, zapłacimy około 119, 99 zł. Będzie ono zawierać szereg bonusów: grę, poradnik, plakat, wielką księgę armii, soundtrack, dodatkowy scenariusz Dragon’s Crown oraz naklejki.

Age of Wonders III rozgrywa się w realiach fantasy, gdzie skłócone rasy prowadzą ze sobą śmiercionośne boje w walce o dominację. Kampania ma umożliwić nam wybranie stronnictwa Trybunału Wysokich Elfów bądź Imperium Wspólnoty. Miłośnicy serii na pewno rozpoznają wielu kultowych bohaterów występujących w poprzednich częściach.

Rozpoczynając grę będziemy musieli zdecydować się na wybór określonego przywódcy. Wśród ośmiu dostępnych klas będą m.in. wojownik, mag, druid i zwiadowca. Kluczem do sukcesu ma być poznanie mocnych stron postaci. Ciekawą opcją jest również kształtowanie się charakteru podopiecznego. W zależności od naszych poczynań w trakcie rozgrywki, będzie on: neutralny, zły bądź dobry.

 

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się