Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Age of Wonders III wkrótce ze sporym dodatkiem. Nowa kampania, hobbity i nie tylko!

Fani tej wydanej kilka miesięcy temu strategii z pewnością będą zadowoleni.

Twórcy wypuścili właśnie spory gameplay, który pokazuje najważniejsze nowości z DLC do Age of Wonders III, czyli Golden Realms. Przede wszystkim dostępna będzie nowa rasa hobbitów a wraz z nią trzy nowe misje składające się na coś w rodzaju kampanii. Ponadto twórcy zachęcają do pobrania również ze względu na nowe jednostki. Tych ma się znaleźć aż 20. Oczywiście nie zabraknie również nowych przedmiotów, a także specjalizacja partyzanta.

Dodatek będzie dostępny na Steam 18 września. Cena nie została jeszcze ustalona, ale z pewnością niebawem powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej.

Podstawowa wersja Age of Wonders III miała swoją premierę w marcu tego roku. Zbiera całkiem niezłe oceny od recenzentów na całym świecie. Według serwisu Metacritic, średnia ocen wynosi w tej chwili 80 procent. Niedawno gra została także przeceniona w niektórych sklepach. Można ją kupić już za niecałe 50 złotych. Wcześniejsza cena oscylowała w granicach 100 złotych.

Zobacz gameplay nadchodzącego DLC do Age of Wonders III:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się