Age of Wonders III: Złota Edycja już w listopadzie

Mamy coś dla fanów gier strategicznych. Oto najpełniejsza z wersji Age of Wonders III.

Wydanie to pojawi się wyłącznie na polskim rynku, w limitowanym nakładzie. Na koneserów turowych strategii 4X czeka ogromna ilość dodatkowej zawartości, której nie miało wydanie premierowe.

Age of Wonders III to jedna z najciekawszych gier strategicznych ostatnich lat, z domieszką elementów RPG i taktycznie rozgrywanymi bitwami. Age of Wonders III: Złota Edycja zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.


Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki, bardzo istotnie rozbudowując grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nizołki budujące własne imperium, Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.

ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:

  • Gra Age of Wonders III
  • DLC Golden Realms
  • DLC Eternal Lords
  • DLC Smoczy Tron
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa

Age of Wonders III: Złota Edycja będzie wydana przez Techland 20 listopada 2015 roku, w wersji na PC w cenie 119,90 zł, w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa).

Age of Wonders III Złota Limitowana
Age of Wonders III Złota Limitowana

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet