Znamy zawartość kolekcjonerskiego wydania Homeworld Remastered Collection

Edycja ukaże się w limitowanej ilości kilku tysięcy egzemplarzy.

Główną atrakcją zestawu będzie 30 centymetrowa replika statku kosmicznego, która po podłączeniu do portu USB będzie emitować efekty świetlne. Wydanie składać się będzie również z zasilacza na USB oraz podstawki.


To nie jedyne gadżety jakie znajdziemy w pudełku. Zawierać będzie ono również: breloczek, artbook, instrukcję oraz kody dzięki pozwalające na pobranie ulepszonych wersji obu części serii Homeworld. Dokładna cena kolekcjonerki nie została jeszcze ustalona.

Seria Homeworld przynależy do gatunku gier strategicznych osadzonych w realiach science-fiction. Odświeżone wydanie zapewni lepszą oprawę wizualną (w tym ładniejsze tekstury), nową muzykę i dźwięki a także udoskonalone przerywniki filmowe. Potwierdzono też wsparcie dla rozdzielczości Full HD, ultra HD a nawet 4 K. Zmiany dotkną także multiplayera, tryb wieloosobowy zostanie stworzony w oparciu o połączenie zawartości Homeworld jak i sequela.

Premiera została ustalona na jesień 2014 roku, tytuł ukaże się na PC:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet