Wiedźmiński dodatek anulowany? Twórcy odpowiadają

Ostatnio było dosyć cicho o Pożegnaniu Białego Wilka. Co to oznacza?

Na szczęście nic złego! Wbrew pojawiającym się coraz częściej plotkom i pytaniom, projekt absolutnie nie został wstrzymany ani anulowany. Planujemy premierę na drugą połowę roku. Prace ruszą pełną parą za miesiąc, ponieważ obecnie skupiamy się na pisaniu pracy magisterskiej. Spodziewajcie się niedługo większej ilości materiałów. Na pocieszenie łapcie kolejny screen z naszej przygody – czytamy na oficjalnym profilu moda/dodatku w serwisie Facebook.

Jak zatem widzicie, Pożegnanie Białego Wilka nie zostało porzucone i nie macie się co martwić o los nowej przygody. Przypominamy, że projekt jest modem do Wiedźmina 2, który wprowadzi do gry rozbudowaną i świeżutką historię, której akcja będzie się rozgrywała po wydarzeniach z Dzikiego Gonu oraz dodatkach Serca z Kamienia/Krew i Wino. Dlaczego zatem cała zawartość nie powstaje na silniku najnowszego Wiedźmina? Wynika z ograniczeń w modowaniu trójki.

Żeby rozpocząć przygodę Pożegnanie Białego Wilka, nie będziecie musieli oczywiście ukończyć Wiedźmina 2, ponieważ – jak zaznaczają twórcy moda – dodatek będzie osobną pozycją włączaną w menu głównym.

Poniżej obiecany screen, a jeśli chcecie zobaczyć poprzednie, zajrzyjcie tutaj.

Pożegnanie Białego Wilka

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: