Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin i jego pożegnalna przygoda na screenach w wysokiej jakości

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka wciąż się robi, a niedawno mogliśmy spojrzeć na kilka nowych ujęć z moda. Teraz mamy to samo, ale bez kompresji.

Ekipa odpowiedzialna za Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka wrzuciła na Facebooka porcję screenów w wysokiej jakości. Warto się im przyjrzeć dokładniej, ponieważ – jak zaznaczają autorzy Pożegnania – widzimy na nich finalną jakość grafiki.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka z pewnością będzie czymś wyjątkowym dla fanów Geralta, który w grach od CD Projekt RED odszedł na zasłużoną emeryturę. W opisywanym fanowskim projekcie zobaczymy wesele Białego Wilka z Rivii i Yennefer z Vengerbergu (sorry Triss ;).

Pożegnanie to fanowski mod/dodatek do Wiedźmina 2, który prezentuje się jednak o niebo lepiej od tego, co widzieliśmy w drugiej odsłonie serii. Twórcy moda dążą do tego, by jak najbardziej zbliżyć się kakością grafiki do Wiedźmina 3 choć wiadomo, że na silniku dwójki jest to nie lada wyzwaniem. Jak wyszło? Zerknijcie na screeny.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – screeny

Nadal nie wiemy, kiedy nastąpi premiera moda Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się