Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Tak wygląda finalna jakość grafiki

Twórcy moda Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka prezentują nowe screeny z ostatniej przygody Geralta. Jak podkreślają, jest to poziom graficzny, jakiego mamy się spodziewać w premierowej wersji projektu.

Dawno nie mieliśmy okazji, by pisać o Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka i jeśli nie pamiętacie, cóż to takiego, szybko przypominamy – to fanowski mod/dodatek do Wiedźmina 2, który przedstawi wesele Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu. Wszystkie wcześniejsze informacje/gameplay/screeny o projekcie znajdziecie w tym miejscu.

Dzisiaj przyszła pora na garść świeżutkich obrazków z moda, które twórcy pokazali przy okazji wywiadu udzielonego serwisowi MoviesRoom. Na Facebooku autorzy moda piszą: Możemy się założyć, że postęp graficzny względem starszych materiałów zauważycie gołym okiem. Jeśli śledzicie losy Pożegnania Białego Wilka, z pewnością tak będzie.

Twórcy Pożegnania tłumaczą, że dłuższe milczenie było spowodowane było chęcią całościowego zamknięcia przygody pod względem wizualnym. Pokazywanie materiałów z niedoróbkami uznaliśmy za chybiony pomysł, jednakże od tego momentu, kiedy planujemy zmienić już tylko niewielkie detale, a poziom graficzny reprezentuje już finalną jakość, obiecujemy być bardziej hojni.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – nowe screeny

Data premiery Pożegnania Białego Wilka nadal nie jest znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się