Wiedźmin Zmora Wilka logo
0 komentarzy

Premiera Wiedźmin: Zmora Wilka już dzisiaj na Netflix

Na Netflixie został udostępniony film animowany Wiedźmin: Zmora Wilka. Tytuł skupia się na przygodach młodego Vesemira.

Dzisiaj na platformie Netflix pojawił się film animowany Wiedźmin: Zmora wilka opowiadający o młodości Vesemira. Produkcja trwa 1 godz. 23 min. i jest przeznaczona dla dorosłego odbiorcy. Do dyspozycji mamy pełną polską ścieżkę dźwiękową, czyli dubbing albo lektora. Nie brakuje również opcji z oryginalnym językiem angielskim i polskimi napisami. Dla fanów wiedźmińskiego uniwersum pozycja obowiązkowa!

Film skupia się na losach młodego Vesemira i jego początkach w wiedźmińskim fachu. W królestwie pojawia się nowy tajemniczy potwór, który bezlitośnie morduje niewinnych mieszkańców. Wiedźmin otrzymuje zlecenie na niego, a towarzyszyć będzie mu nieznajoma kobieta. W produkcji nie zabraknie krwi i brutalności znanej z książek i gier z uniwersum wiedźmina.

We wstępnych recenzjach zarysował się obraz naprawdę udanej produkcji. Teraz musimy poczekać na opinie i wrażenia samych fanów. Jak się można spodziewać, wielu z nich „łyknie” film już pierwszego dnia. Jeśli mieliście okazję zobaczyć, koniecznie dajcie znać, jak wrażenia!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się