Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiedźmin Zmora Wilka. Poznaliśmy logo serialu

Logo serialu Wiedźmin Zmora Wilka trafiło do sieci.

Głównym bohaterem widowiska będzie Vesemir (słynny mentor Geralta), którego Deglan otrzymuje w ramach prawa niespodzianki. Dane więc nam będzie poznać historię nauczyciela Białego Wilka. Anime ma być połączone fabularnie z serialem aktorskim. Beau DeMayo będący scenarzystą poinformował, że tworząc animację twórcy będą wzorowali się na książkach, a nie grach. Prawdopodobna premiera serialu to 2021 rok. Przyszły rok będzie więc wyjątkowo interesujący dla fanów uniwersum Sapkowskiego.

Vesemir to najstarszy znany wiedźmin, który może być nawet starszy od warowni Kaer Morhen. Pod jego opieką znajdowało się wielu przyszłych wiedźminów, których szkolił. Był darzony ogromnym szacunkiem, a wszyscy słuchali jego poleceń. Biegle posługiwał się mieczem i był istną skarbnicą wiedzy. Im starszy się stawał, tym bardziej łagodniał, stając się wyrozumiały.

Postać ta pojawiła się również w pierwszej i trzeciej części serii gier komputerowych Wiedźmin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się