Tak może wyglądać remake pierwszego Wiedźmina? Zobaczcie to porównanie

Tak może wyglądać remake pierwszego Wiedźmina? Zobaczcie to porównanie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Na grę Wiedźmin Remake będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, więc warto w tym czasie zerknąć na materiał od fana.

W zeszłym tygodniu CD Projekt RED potwierdziło, że przygotowuje remake pierwszej części Wiedźmina. Gra ma bazować na silniku graficznym Unrea Engine 5, co powinno odbić się na sporym skoku w jakości. Natomiast w tym czasie youtuber Cycu1 przygotował porównanie prologu z Wiedźmina 1 odtworzone w Wiedźminie 3. Dodał do tego kilka modów, aby gra wyglądała jeszcze lepiej.

Oczywiście wideo poniżej nie pokazuje jakości, która zapewne będzie reprezentować oficjalny remake. Spodziewamy się, że produkcja od CD Projekt RED wyniesie Wiedźmina na jeszcze wyższy poziom. Natomiast samo porównanie wygląda całkiem ciekawie, więc warto je obejrzeć.

Osobiście liczę, że remake Wiedźmina pierwszego da przedsmak tego, co zobaczymy w kolejnej, całkiem nowej wersji gry. Oby na jedną i drugą produkcję nie trzeba było jednak czekać do kolejnej generacji konsol.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie