Netflix rozważał zakończenie serialu Wiedźmin po odejściu Cavilla

Serial Wiedźmin mógł zostać zakończony wraz z odejściem Cavilla
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Wychodzi na to, że było blisko kasacji serialu Wiedźmin od Netfliksa. Po odejściu Cavilla postanowiono jednak kontynuować produkcję, bez większych zmian w planach.

Najważniejszym punktem trzeciego sezonu produkcji Netfliksa z pewnością będzie pożegnanie Henry’ego Cavilla. Uwielbiany aktor już wcześniej zrezygnował z wymarzonej roli (o którą walczył w „irytujący” sposób). Wiemy, że zastąpi go Liam Hemsworth. Fani już ścigają się w ukazaniu aktora w swej nowej roli i zastanawiają się, czy okaże się godnym zastępstwem.

Portal Redanian Intelligence donosi o możliwości skasowania i zakończenia całej produkcji wraz z odejściem Cavilla. Gwiazda mogła w pewien sposób pociągnąć za sobą cały serial. Lauren Hissrich, showrunnerka produkcji, w rozmowie z magazynem Total Film przyznała, że taka opcja faktycznie się pojawiła.

Nadszedł czas, aby jego życie ruszyło naprzód. Myślę, że wszyscy opłakiwaliśmy to na swój sposób. Mieliśmy wybór, by Geralt odszedł i zakończył serial. [Ale] nie było to coś, co chcieliśmy zrobić. Zostało zbyt wiele historii do opowiedzenia. Gdybyśmy zastąpili Geralta innym Wiedźminem, całkowicie odeszlibyśmy od książek, a nie sądzę, by ktokolwiek tego chciał.

– skomentowała sytuację showrunnerka serialu, Lauren Hissrich

Finalnie zdecydowano się na zastąpienie odtwórcy głównej roli i kontynuowanie rozpoczętych już wątków jak gdyby nigdy nic. Reszta obsady, pion produkcyjny i inni zaangażowani w projekt mają jednak spore nadzieje i liczą, że Hemsworth godnie zastąpi Cavilla w tej roli.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie