CD Projekt RED szykuje niespodziankę związaną z Wiedźminem. Czyżby next-genowa wersja?

CD Projekt RED szykuje niespodziankę dla fanów Wiedźmina 3
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED i Wiedźmin pojawią się na Lucca Comics & Games 2022. Gracze za to mogą przygotować się na pewnego rodzaju niespodziankę.

CD Projekt RED najwyraźniej ma jakiegoś asa w rękawie. Być może przesadzam i ostatecznie nic „wiekopomnego” się nie wydarzy, ale specyficzny list do fanów CDPR można traktować właśnie w taki sposób. Firma na oficjalnej stronie ogłasza, że pojawi się na włoskim festiwalu Lucca Comics & Games 2022. W miasteczku Lucca co roku odbywa się specjalne wydarzenie dla fanów popkultury, szczególnie gier i komiksów. Polscy deweloperzy pojawią się tam w ramach obchodów swojego 20-lecia.

Wiedźmin 3 next-gen w końcu zostanie pokazany?

Poniżej publikujemy osobliwy list, który CDPR wystosowało do swoich fanów. Firma zawiadamia w nim, że bywalcy festiwalu będą mogli liczyć na sporo atrakcji. Co zaś z resztą? No cóż, poniżej znajdziemy jeden, bardzo ciekawy fragment, który zdecydowanie rozbudza wyobraźnię.

Jak przystało na wydarzenie organizowane przez ród książęcy z Toussaint, na naszych szacownych czekają rozrywki najwyższej klasy.

Na miejscu goście napotkają oddane sługi Jej Wysokości należące do znamienitego studia CD PROJEKT RED i dowiedzą się więcej o ich ostatnich poczynaniach.

Goście, którzy nade wszystko cenią sobie sztukę, będą z pewnością ucieszeni wystawą związaną z urodzinami CD PROJEKT RED, która to dokumentuje ichniejsze dokonania artystyczne.

Książęce ogrody zmienią się z kolei w targ przystrojony nutką magii, na którym nie zabraknie spektakularnych atrakcji.

Na miejscu będzie można spotkać również postacie z gier CD PROJEKT RED. Mistrzynie i mistrzowie cosplayu zaprezentują bowiem swoje talenty zgromadzonej gawiedzi. Przy okazji warto wspomnieć, iż goście, o ile tylko zechcą, również mogą stawić się na miejscu w przebraniu.

Nie zabraknie również ulubionej rozrywki Jej Wysokości, czyli zabawy w poszukiwanie skarbu!

To oczywiście nie koniec atrakcji. Życzeniem Jej Wysokości jest utrzymanie części z nich na razie w tajemnicy. Skądinąd wiemy jednak, że jest na co czekać.

– czytamy w liście CD Projekt RED

„Skądinąd wiemy jednak, że jest na co czekać” brzmi jak coś, co może usatysfakcjonować fanów. W końcu deweloperzy obiecali next-genową wersję Wiedźmina 3 w tym roku, a z obecności na Gamescom 2022 zrezygnowali. Włoski festiwal wydaje się szczególnie interesującą możliwością na zapowiedź.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie