GOG rozdaje paczkę cyfrowych gadżetów z Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 za darmo

Każdy może testować nowe gry CD Projekt RED. Rusza nowy program
Newsy PC

Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 doczekały się darmowej paczki cyfrowych gadżetów. Te odebrać możemy z wirtualnego sklepu GOG. Warto!

Doskonale zdaję sobie sprawę, że najlepsze za darmo to są gry. Tym razem niestety GOG nie jest w stanie tego zaoferować, ale nowe rozdawnictwo ucieszy z pewnością wszystkich fanów gier CD Projekt RED. Pakiet CDPR Goodies Collection zawiera cyfrowe gadżety z CP77 i Wiedźmina 3 i są one naprawdę świetne. No, część z nich przynajmniej.

Świętujemy 20 lat CD PROJEKT RED! Z tej okazji oferujemy każdemu szansę aby przez ograniczony czas odebrać rocznicową Kolekcję cyfrowych gadżetów!

– czytamy na stronie GOG

Owszem, CDPR rozdaje pakiet w związku z 20-lecien swojej działalności. Z tej samej okazji mogliśmy od pewnego czasu oglądać specjalne, urodzinowe streamy. W trakcie jednego z nich deweloper odpowiedzialny za questy w Wiedźminie 3 przyznał się do tego, co nie spodobało się wielu graczom. W tym miejscu znajdziecie wytłumaczenie przytłaczającej liczby znaków zapytania i wskaźników na Skellige.

Wróćmy jednak do cyfrowych gadżetów. Te odbierzemy w tym miejscu, a w środku czeka na nas pokaźna liczba zawartości. Uzyskamy dostęp do tapet, plakatów, grafik i szkiców koncepcyjnych, książek, muzyki, materiałów zza kulis czy nawet muzyki z gier. Brzmi to świetnie i z pewnością umili nasze oczekiwanie na dodatek do CP77 albo kolejnego Wiedźmina.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie