Kawałek medalionu Wiedźmina od CD Projekt RED

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CD Projekt już zbiera siły na nową grę. Jaką? Chyba się domyślacie

CD Projekt prowadzi bardzo szeroko zakrojoną rekrutację. Wygląda na to, że słynna spółka już zabiera się za nowe projekty.

Oferta pracy jako Open World Designer bezpośrednio zdradza, że Redzi szykują kolejnego eRPeGa. Myślę, że nikogo to specjalnie nie zaskakuje. Zespół w końcu czuje się najlepiej właśnie w tym gatunku.

CD PROJEKT RED poszukuje Open World Designera (Junior/Specialist), który dołączy do naszego krakowskiego zespołu. Poszukujemy kandydatów o nieograniczonej kreatywności, którzy wypełnią świat naszej gry wiarygodną i ekscytującą zawartością, na którą składają się społeczności i wydarzenia, które napotkają gracze.

– czytamy na stronie oferty pracy

Ciekawiej robi się jednak, kiedy bardziej zagłębimy się w ofertę. CD Projekt poszukuje dewelopera, który ma doświadczenie w modowaniu gier cRPG i interesuje się grami cRPG i/lub papierowymi RPG. Niewykluczone, że Redzi tym razem bardzo mocno skupią się na stworzeniu pełnoprawnego i rozbudowanego eRPeGa.

Przypomnijmy, że CDP ogłosiło niedawno, że zamierza rozwijać dwie swoje marki: Cyberpunk 2077 i Wiedźmin. Cyberpunk otrzyma za jakiś czas dodatki i next-genową wersję, a Wiedźmin zadebiutuje też na nowej generacji konsol wraz ze świeżą zawartością. Jaka będzie kolejna, pełnoprawna gra Redów? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. Nie spodziewałbym się jednak ogłoszenia zbyt szybko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się