Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 komentarze

Wiedźmin 4 z Ciri? Scenarzysta trójki: Może wrócimy do jej historii

Kto chciałby, by to właśnie Ciri była główną bohaterką gry Wiedźmin 4? Scenarzysta obecnej części żałuje, że w Dzikim Gonie tak mało było dziewczyny na ekranie. 

Wiedźmin 4 (nazwa umowna, na oznaczenie kolejnej dużej gry z uniwersum) to jeszcze odległa perspektywa, lecz studio CD Projekt RED obiecało, że prace nad grą ruszą z kopyta po premierze Cyberpunk 2077. Jest koncept nowej gry, lecz zanim Polacy zdradzą jakieś konkrety, minie jeszcze dużo czasu. Na pewno jedną z najbardziej oczekiwanych wieści odnośnie nowego Wiedźmina, jest ta dotycząca bohatera. A może bohaterki?

Wiedźmin 4 – jakiego bohatera chcecie?

Geralt zakończył już swoją przygodę w grach Wiedźmin, jako główna postać. Wielu graczy stawia teraz albo na Ciri, albo na… kreator, gdzie sami stworzymy protagonistę. Scenarzysta Wiedźmina 3 przyznał niedawno, że bardzo chciałby jednak powrócić do historii Dziecka Niespodzianki.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad kontynuacją serii Wiedźmin z Ciri jako główną postacią? – takie pytanie zadał redaktor serwisu vg247. – Ciekawe pytanie, a czy chciałbyś zagrać Ciri jako główną postacią? – odpowiedział z przekąsem Jakub Szamałek, scenarzysta Wiedźmina 3.

Dalej Szamałek wspomniał o swoim największym niespełnionym marzeniu, patrząc na rozwój Wiedźmina 3: Żałuję, że nie poznaliśmy trochę więcej przeszłości Ciri. Jest niezwykle bogatą i złożoną postacią. Z oczywistych powodów (…) nie dostała ona dużo czasu na ekranie, jak chcieliby tego scenarzyści. Ale hej, może jest to właśnie coś, do czego wrócimy w przyszłości.

Ciri jako bohaterka Wiedźmina 4, to by było coś! Też byście chcieli?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się