Zapowiedź ulepszonego Wiedźmina 3. Grafika wciśnie nas w fotel

Wiedzmin-3-mod-grafika
Newsy PC

Wiedźmin 3 doczeka się znacznych popraw w grafice, a przedsmak nowości pokazuje nowy filmik z powstającego HD Reworked Project NextGen Edition.

Halk Hogan to jedna z najbardziej znanych na świecie osób, które zajmują się wprowadzaniem zmian w takich grach jak Wiedźmin 3 oraz Cyberpunk 2077. Polski moder pracuje obecnie nad nową wersją popularnego HD Reworked Project. Wzniesie on grafikę w starej oraz next-genowej wersji Wiedźmina 3 na jeszcze wyższy poziom. Mogłoby się wydawać, że po premierze odświeżonej wersji gry, o którą zadbało studio CD Projekt RED, moderzy nie mają tutaj czego szukać. A jednak sami zaraz zobaczycie, że jest zupełnie inaczej.

Wiedźmin 3 – zapowiedź nowej, wypasionej graficznie edycji

Fani Geralta mogą szykować się na kolejny upgrade graficzny w trzeciej części Wiedźmina. Co ciekawe, jest on szykowany zarówno do starszej, jak i nowszej wersji gry. W tej drugiej zobaczymy po prostu więcej efektów. Małą próbkę nadchodzących zmian pokazuje filmik przedstawiający przerobioną wioskę Kaer Trolde na Skellige. Halk Hogan podkreśla, że to pierwsza w tym roku zapowiedź ulepszonego Wiedźmina 3. Data premiery ukończonego projektu nie została jeszcze ustalona. Wiemy jedynie, że mod zostanie udostępniony do pobrania w 2024 roku.

Możesz zobaczyć duży postęp, jaki zrobiłem przez ostatnie tygodnie/miesiące, w tym jeszcze lepszą jakość, którą udało mi się osiągnąć. Oprócz podniesienia jakości tekstur, moje wysiłki obejmują również uczynienie całej grafiki gry bardziej spójną i realistyczną.

Halk Hogan

Na filmiku porównawczym widać wyraźnie, jak bardzo zmieni się jakość otoczenia, w tym kamieni czy elementów drewnianych i wykonanych z metalu.

Filmik z zapowiedzią ulepszonego Wiedźmina 3 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie