Wiedźmin 3 i świąteczne DLC “Nowy Rok w Kaer Morhen”. Masa prezentów w grze

Wiedźmin 3 - świąteczne DLC
Newsy PC

Co jakiś czas Wiedźmin 3: Dziki Gon dostaje modyfikację, która tak naprawdę jest ciekawym DLC. Najnowszy fanowski dodatek wpisuje się w zimowe klimaty.

Już po świętach Bożego Narodzenia, powoli zapominamy też o imprezach z okazji Nowego Roku. Jednak dopiero teraz pojawił się interesujący dodatek do gry Wiedźmin 3, który nawiązuje właśnie do takich klimatów. Jest to zarazem kolejny wart odnotowania dodatek do gry, za który odpowiada społeczność. O wielu już pisaliśmy, ostatnio choćby o 12 nowych romansach dla Geralta. Możemy również zainstalować sobie lepsze zakończenie gry, wysłać Białego Wilka do Szkoły Walki czy uruchomić tryb Kill ‘Em All. To oczywiście jedynie przykłady fanowskiej twórczości i kto jest ciekaw wszystkiego, opisywane przez nas projekty znajdzie w tym miejscu.

Wiedźmin 3 – Geralt jeszcze w świątecznym nastroju

Dzisiaj przedstawiamy nowy mod noszący nazwę New Year at Kaer Morhen (Christmas DLC). Wprowadza on do gry sporo świątecznego nastroju, m.in.:

  • prezenty i dekoracje (głównie wzdłuż głównych obszarów zadań)
  • zwiększona liczba dań, które można zjeść w Kaer Morhen
  • świąteczna muzyka na flecie w sali głównej zamku
  • 2 nowe świąteczne bronie
  • 1 świąteczna czapka dla Geralta
  • 5 fantazyjnych rogów (masek) dla Geralta
  • 1 świąteczne majtki dla Geralta
  • 1 fantazyjne rogi dla Płotki

Co ciekawe, wymienione przedmioty zostały poukrywane w prezentach, zatem trzeba będzie rozpakować paczki, zanim założymy choćby czerwone bokserki. Kto jednak nie ma ochoty szukać wszystkiego na własną rękę, w pliku modyfikacji znajdzie lokalizację wszystkich paczuszek. Jak piszą autorzy projektu, prezenty przynoszą nawet nasi wrogowie.

Tak wygląda świąteczne DLC do Wiedźmina 3. Filmik i screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie