Krwawa masakra w grze Wiedźmin 3 next-gen. „Kill 'Em All” trafia do gry

Wiedzmin-3
Newsy PC

Studio CD Projekt RED zaprojektowało grę Wiedźmin 3 w taki sposób, byś nie mógł podnieść miecza na główne postacie, NPC-ów, w tym kobiety i dzieci. No cóż, ktoś to zmienił.

Geralt to człowiek honoru, ale można zrobić z niego najgorszego drania, którego nie obchodzi nic poza pozostawioną krwawą juchą na swej ścieżce. Wiedźmin 3 next-gen otrzymał bardzo kontrowersyjnego moda, niosącego śmierć.

Wiedźmin 3 next-gen z modem Kill 'Em All

Modyfikacja ma proste działanie. Tak opisuje go osoba, która odpowiada za przeniesienie projektu na next-genową wersję gry:

Sprawia, że większość NPC w grze staje się śmiertelna z włączoną krwią. Chcesz zemścić się na wieśniaku, który cię obraził? Nie mów nic więcej. Może na kowalu, który sprzedał ci podstawową maczugę za 3 tysiące koron + napiwek? Bez problemu. Może nawet.. na jakimś nieznośnym głównym bohaterze!??

Nexusmods

Modyfikacja umożliwia atakowanie NPC i koni za pomocą: Mieczy, bomb, kusz oraz znaków. Mało tego. Postacie niezależne mogą walczyć nawet między sobą. I teraz pytanie – czy z pomocą moda można „przerwać” linię fabularną gry? Można przecież zabić np. osobę, za którą mamy podążać, jak i taka, która zleca nam zadania. Cóż, w opisie moda czytamy, że mimo ich uśmiercenia, ważne postacie powinny się odrodzić w miejscu, w którym dają nam questa.

Najbardziej kontrowersyjne w opisywanym modzie jest to, że działa on również na kobiety i dzieci. Jednak ze względu braku animacji śmierci dla takich postaci (CD Projekt RED z oczywistych względów ich nie zaprojektował), umierają one zastygając w miejscu. Można ich jednak… wysadzić w powietrze za pomocą bomb lub znaków.

Na drugiej podstronie screeny z moda Kill 'Em All i link do pobrania

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie