Wiedźmin 3 dostał Shani, na jaką zasługuje. Piegi na całym ciele to dopiero początek zmian

Wiedzmin-3-Shani-mod-cialo-_7_
Newsy PC

W sieci pojawił się nowy mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który oferuje Shani dedykowane tekstury ciała. Dziewczyna nie musi już dzielić ich z Yennefer.

Jaki jest najpopularniejszy w ostatnich dniach mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Jeśli wejdziesz teraz na nexusmods, to zobaczysz modyfikację, którą prezentujemy poniżej. Musisz jednak posiadać konto we wspomnianym serwisie i zaznaczyć w opcjach wyświetlanie treści dla dorosłych. Bo takich właśnie „atrakcji” opisywany projekt dotyczy.

Wiedźmin 3 – Shani z unikalnym ciałem i skórą 4K

Nowy mod nosi nazwę Shani Unique Body and skin – 4K i został udostępniony przez JakeWho. Kto zainstaluje programik, zobaczy zupełnie odmieniony wizerunek Shani. Zobaczy go w szczegółach tylko podczas scen intymnych, ponieważ modyfikacja wpływa na to, co skrywa piękny strój bohaterki.

Autor moda wymienia zmiany, które sprowadzają się do wyjątkowo piegowatego ciała, większych piersi oraz mokrej skóry podczas miłosnych igraszek z Geraltem. JakeWho podkreśla, że w grze waniliowej Shani dzieli strukturę ciała z Yennefer, a jego modyfikacja usuwa ten problem.

Do pobrania dostępne są dwie wersje moda. Podstawowa i druga dla tych, którym nie podoba się powiększony biust rudowłosej dziewczyny.

Screeny prezentujące nowe ciało Shani oraz link do pobrania moda na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie