Wiedźmin 3 next-gen od teraz z bardziej realistyczną walką. Zobacz gameplay

Wiedzmin-3-mod-walka
Newsy PC

To kolejny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który powinien przypaść Wam do gustu. Programik oferuje spore zmiany w animacjach walki.

Na stronie Nexusmods pojawił się właśnie (E3_ICAR) E3 IMPROVED COMBAT ANIMATIONS ReworK do gry Wiedźmin 3. Pod tą przydługą nazwą kryją się zmiany dotyczące tego, jak Biały Wilk wywija mieczem.

Wiedźmin 3 i bardziej realistyczna walka

Autor moda tłumaczy, że jego programik ma na celu ulepszenie animacji walki w grze, czyniąc je bardziej płynnymi, dynamicznymi i realistycznymi. Mod zastępuje domyślne animacje nowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby lepiej odzwierciedlały ruchy i umiejętności postaci. Oto lista zmian, które wprowadza modyfikcaja:

  • Dodano całkowicie nowe animacje i zmodyfikowano te obecne w grze
  • Mod zmienia animacje dotyczące silnych oraz lekkich ataków
  • Płynniejsze animacje
  • Mod usuwa wszystkie obroty w walce

Jeśli chcesz pobrać moda i zrobić z Geralta “prawdziwego wojownika”, niezbędne pliki znajdziesz tutaj. Dostępne są dwie wersje programiku. Pierwsza zadziała z wersją gry 3.1. Druga jest przygotowana specjalnie pod patch z “czwórką” z przodu.

Na drugiej podstronie zobaczysz prezentację walki z opisywanym modem

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie