Geralt, ty draniu. Podwójny romans z Yen i Triss już w grze Wiedźmin 3, dzięki modowi

Wiedzmin-3
Newsy PC

Yennefer z Vengerbergu czy rudowłosa Triss Merigold? Oto jest pytanie. Jednak z tym modem do Wiedźmin 3: Dziki Gon nie będziesz musiał wybierać.

Osoby grające w Wiedźmina 3 często zmagają się z dylematem, czy zbliżyć się do Triss, czy też może ofiarować serce Yennefer. Jeden z moderów widocznie też miał taką rozkminę, ponieważ stworzył moda na podwójny romans.

Wiedźmin 3 i Geralt oszust

Wspomniany mod to Real Cheating Yen And Triss – Next-Gen Compatible. Jak widać po jego nazwie, jest kompatybilny z odświeżoną wersją Dzikiego Gonu.

Autor programiku zaznacza, że mod pozwala romansować zarówno z Triss, jak i Yen. Jednak wciąż możesz mieć dobre zakończenie z jedną z dziewczyn. Możliwe są następujące ustawienia moda:

  • Vanilla – co oznacza, że mod nic nie robi.
  • Yen – po scenie zemsty Triss i Yen, Yen nadal jest twoją ostatnią kochanką.
  • Triss – jako ostatnia kochanka.
  • Zalecane ustawienie – Wybór pomiędzy dziewczynami ustalony na podstawie faktów z gry (oceniając po wcześniejszych wyborach, kogo naprawdę kochasz i na czym ci zależy).

Modyfikację można znaleźć na stronie Nexusmods, pobierzesz ją w tym miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany innymi ciekawymi modami z Wiedźmina 3 oraz chcesz zobaczyć cosplay’e inspirowane grą, zapraszam z kolei pod ten adres.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie