Wiedźmin 3 z nowymi „ulubienicami”. Kolejne 3 romanse w grze

Wiedźmin 3 z nowymi „ulubienicami”. Kolejne 3 romanse w grze
Newsy PC

Geralt lubi wojować i lubi się zabawić. Kto grał w Wiedźmin 3: Dziki Gon, wie to doskonale. Teraz przed Białym Wilkiem otworzyły się nowe możliwości.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał świeżego moda, który pozwala nam wchodzić w relacje damsko-męskie z trzema kolejnymi dziewczynami. To bohaterki znane z gry, lecz takie, do których Geralt wcześniej nie mógł się zalecać. Moderzy są jednak tutaj jak bogowie i często udowadniali, że stać ich na wiele. Choćby dając nam wcześniej piękne świecące medaliony, nowe efekty graficzne czy odświeżone tekstury. No i sam temat nowych romansów nie jest wcale świeży. Społeczność moderska od dawna działa na tym poletku. Opisaliśmy już dla Was ponad 350 najciekawszych modów do Wiedźmina 3 i całość możecie przejrzeć sobie w tym miejscu.

Wiedźmin 3 – nowe towarzyszki i romanse

Modyfikacja New Darlings for Geralt umożliwia naszemu bohaterowi romansowanie z takimi dziewczynami, jak Fringilla, Isilira i Margarita. Lecz nie chodzi jedynie o to, ponieważ staną się one naszymi towarzyszkami podróży. Jak zaznacza autor projektu: Dzięki modowi wszystkie dotychczasowe ulubienice Geralta zostają dezaktywowane. Dodaje, że choć chce stworzyć mody z kolejnymi towarzyszkami, to stawia na model modułowy, tak aby jednocześnie nie było aktywnych wielu kobiet przy Białym Wilku.

Rita i Fringilla to zaciekłe czarodziejki, więc możemy je przywołać w każdej chwili, jeśli nie chcemy walczyć sami lub Geralt znowu „potrzebuje kobiety”. Isilira jest inna, więc lepiej ją wezwać, kiedy w okolicy jest spokojnie.

Jak wyglądają nowe dziewczyny Geralta? Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie