Wiedźmin 3 next-gen ma już 34 zadania z „DLC Wydarzenia”

Wiedźmin-3
Newsy PC

Jeden z ciekawszych projektów do gry Wiedźmin 3 jest już kompatybilny z odświeżoną wersją Dzikiego Gonu. Geralt otrzymał wiele dodatkowych celów w swoim życiu. Dosłownie.

Pamiętasz „DLC Wydarzenia” do gry Wiedźmin 3? Opisywałem tego moda kilka miesięcy temu. Powracam do tematu z prostego względu – otrzymał on właśnie aktualizację i można go zainstalować również w next-genowej wersji tytułu. Drugim powodem jest to, że w końcu modyfikacja posiada „normalne” tłumaczenie na język polski.

Wiedźmin 3 i DLC Wydarzenia. Co to daje?

Autor moda wyliczył, że w Wiedźminie 3 istnieją tak zwane 34 nieoznaczone misje. Opisując swój projekt wyjaśnił, co to takiego:

To zadania jak każde inne, zwykle rozpoczynające się od wykrzyknika na mapie. Dające nagrodę po ukończeniu, prawie zawsze z wieloma wyborami. Ale takie, które nie podają żadnych widocznych celów w dzienniku i nie tworzą żadnych wpisów do dziennika. Dzięki modowi Wydarzenia wszystkie te zadania będą miały teraz zarówno cele do wykonania (lub niepowodzenia), jak i wpisy do dziennika do zdobycia.

Po instalacji moda, zakończenie takiej misji (lub porażka) zostanie odnotowane w dzienniku. Pojawi się tam unikalny wpis. Wszystkie 34 zadania, na które wpływa fanowskie DLC, zobaczysz w dzienniku w oddzielnej zakładce Wydarzenia.

Świetną wiadomością jest również to, że opisywany dodatek otrzymał profesjonalne tłumaczenie na język polski. Kiedy pierwszy raz opisywałem moda, zawierał on jedynie tłumaczenie translatorem Google. Moda pobierzecie z tej strony, gdzie w opisie wymieniono wszystkie 34 zadania (miejsca ich rozpoczęcia i wszystkie możliwe wybory).

Na drugiej stronie zobaczysz, jak wygląda gra z zainstalowanym modem DLC Wydarzenia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie