Wiedźmin 3 next-gen ma dodatkową scenę romansu z Yennefer. „Żenujace”

Wiedzmin-3
Newsy PC PS5 Xbox Series

Okazuje się, że w next-genowej wersji gry Wiedźmin 3 pojawiły się sceny, a także dialogi, których w podstawowym Dzikim Gonie nie uświadczymy.

Od premiery Wiedźmin 3 next-gen nie minął miesiąc, a gracze już odnaleźli dodane przez CD Projekt RED sceny oraz dialogi. Polski deweloper urozmaicił m.in. romans z Yennefer.

Wiedźmin 3 next-gen. Co nowego?

Jeden z YouTube’rów zauważył, że scena pożegnania Geralta z wiedźminami oraz Yennefer zawiera dodatkową scenę. Jeśli nawiązaliśmy romans z czarodziejką na Skellige, to podczas pożegnania Yenn ofiaruje Białemu Wilkowi soczystego buziaka. Wzbudza on na twarzach obserwatorów nieskrywane zażenowanie. Sądzicie, że ten dodatkowy całus jest konieczny? Zobaczcie dodatkową sceną na filmiku poniżej.

Jednak nie tylko to dodano do next-genowego Wieśka. W grze znalazło się również trochę nowych dialogów, dłuższe sceny czy nowy wygląd miecza Iris. Wszystko również w filmiku poniżej.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie