Chwała im za to! Geralt w Wiedźmin 3 „next-gen” nie będzie już takim niezdarą

Wiedźmin 3
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeśli czekasz na nową wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i jeszcze raz będziesz przechodzić grę, z pewnością docenisz drobną poprawkę, jaką wprowadzają deweloperzy.

14 grudnia studio CD Projekt RED opublikuje ogromną aktualizacje do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Deweloper określa ją jako “next-genową” i jak już wiadomo, zamierza wprowadzić zmiany w grafice oraz nową zawartość. Jak się okazuje, poprawi też różne dotychczasowe błędy.

Jednym z irytujących problemów, na który narzekali gracze, była śmierć Geralta po upadku z małych wysokości. Co prawda nie chodzi o “skok z dywanu”, ale Biały Wilk potrafi wyzionąć ducha po skoku z małego mostku czy… płotu. Jest to o tyle dziwne, że Wiedźmin przecież jest o wiele wytrzymalszy od zwykłych ludzi, a jeśli chodzi o upadki, okazuje się zwykłym fajtłapą.

O poprawce fall damage poinformował sam Philipp Webber, reżyser kampanii Wiedźmina 3. Oto jego wpis z serwisu Twitter:

Co prawda Geralt ma szansę uniknąć śmierci przy upadku, jeśli wykona przewrót, lecz w odświeżonej wersji gry nie będziemy musieli martwić się o to, czy akurat zdążyliśmy z “fikołkiem” czy też nie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie