Wiedźmin 3 z nowym rynsztunkiem szkoły Kaer Morhen. Ktoś w końcu o tym pomyślał

Wiedźmin 3
Newsy PC

Jeden z fanów gry Wiedźmin 3 przygotował coś ekstra. Zaserwował nam zebranie rynsztunku szkoły Kaer Morhen, a jego mod zyskał w ciągu kilku dni ogromną popularność.

Jeśli grałeś w Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz oba dodatki, możesz pamiętać, że do skompletowania oddano nam sześć rynsztunków. Teraz mamy okazję zdobyć siódmy, przygotowany dla posiadaczy gry na PC, w formie moda.

Wiedźmin 3 z nowym rynsztunkiem szkoły Kaer Morhen

Opisywany mod nosi nazwę Kaer Morhen Witcher School Armor Sets. Jak zaznacza jego twórca, przynosi ze sobą nowy zestaw zbroi szkoły wiedźmińskiej Kaer Morhen, z 5 poziomami i małym poszukiwaniem skarbów, aby znaleźć nagrody w postaci schematów.

To znany graczom pancerz, który Geralt nosi na początku swojej przygody, lecz po instalacji moda w końcu zyska on jakąś wartość w walce w dalszych etapach gry.

Nie mogłem pozwolić, aby ta kultowa zbroja pozostała wśród zestawów najniższego poziomu dla gracza, zwłaszcza z takim wyglądem!

Cursed Witcher, autor moda

Mod dodaje 6 poziomów zbroi, w tym schematy ich tworzenia:

  • Zestaw zbroi wojownika Kaer Morhen
  • Ulepszony zestaw zbroi Kaer Morhen
  • Wyśmienity zestaw zbroi Kaer Morhen
  • Mistrzowski zestaw zbroi Kaer Morhen
  • Zestaw zbroi arcymistrza Kaer Morhen
  • Zestaw zbroi Kaer Morhen Geralta z Rivii

Schematy zdobędziesz podczas poszukiwań Rynsztunku szkoły Wilka” lub za pomocą poleceń konsoli debugowania. Moder podkreśla, że przygotowana przez niego zbroja to w zasadzie wciąż szkoła wilków, ale z bardziej imponującymi statystykami.

Więcej szczegółów na temat modyfikacji oraz plik do pobrania znajdziesz na stronie Nexusmods.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie