Wiedźmin 3 z nowością dla Triss, która stała się hitem wśród graczy

Wiedzmin-3-mod-Triss
Newsy PC

Triss Merigold jeszcze piękniejsza i urokliwa? Wystarczy zainstalować jeden plik do Wiedźmin 3: Dziki Gon i poczujecie różnicę. Oto nowy mod, który jest rozchwytywany przez społeczność.

Na stronie nexusmods pojawił się właśnie niepozorny pliczek Triss Book Locks – Glorified Cont’d do gry Wiedźmin 3. Lecz ta mała zmiana tak spodobała się społeczności, że mod z miejsca trafił do najczęściej pobieranych obecnie projektów. Sprawa dotyczy rudowłosej czarodziejki, która… już nie będzie rudowłosa, tylko kasztanowa. Ale nie o sam kolor włosów się tutaj rozchodzi.

Wiedźmin 3 i nowe zmiany dla Triss Merigold

Autor modyfikacji oddaje w nasze ręce niestandardową fryzurę dla Triss, która pasuje do opisu dziewczyny z książek Andrzeja Sapkowskiego. Mod jest kompatybilny z next-genową wersją Dzikiego Gonu i posiada bardzo szczegółową siatkę, która tworzy piękną luźną fryzurę.

Przechodząc do sekcji plików, zobaczymy dwa podstawowe warianty moda. Możemy więc wybrać pomiędzy kolorem bardziej kasztanowym, a żywszymi barwami wpadającymi delikatnie w czerwień. Według twórcy moda, ta druga wersja lepiej komponuje się z “waniliowymi” brwiami i skórą głowy.

Na drugiej podstronie screeny i filmik z odmienioną Triss.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie