Gracze zakochani w nowych ustach Yennefer z gry Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 - Yennefer obrócona tyłem stoi na pokładzie statku.
Newsy PC

Mała zmiana, a taki efekt. Zobaczcie najnowszą modyfikacje do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która odmienia wizerunek czarnowłosej czarodziejki.

Nie spodziewałem się, że po tylu modach do gry Wiedźmin 3 gracze tak chętnie przyjmą kolejny z nowymi teksturami dla Yennefer. Lecz jak widać, pomysł się spodobał i obecnie ten malutki projekt znajduje się w czołówce najchętniej pobieranych. Tym samym dołącza on do dziesiątek wcześniejszych opisanych przez nas, które znajdziecie w tym miejscu – Mody do Wiedźmina 3.

Wiedźmin 3 i zmiany dla Yennefer. Co tym razem?

Opisywana dzisiaj modyfikacja to Yennefer Improved Gothic Makeup 4K, zatem wiemy już, że chodzi o makijaż dla naszej bohaterki. Wchodząc jednak w szczegóły opisane na stronie modyfikacji, dowiadujemy się, że przygotowano pięć różniących się kolorem wersji kolorystycznych z teksturami 4K. Możemy zobaczyć więc naszą bohaterkę nie tylko z czarnymi ustami, lecz również głębokim niebieskim kolorem czy nawet… różem.

Ponadto autor moda dodaje, że jego “dzieło” jest kompatybilne zarówno ze starą wersją Wiedźmina 3, czyli tą oznaczoną numerem 1.32, jak i z next-genową.

Jeśli jesteście zainteresowani instalacją moda i chcecie zobaczyć wszystkie dostępne kolorowe szminki Yenn, garść screenów wraz z linkiem do pobrania plików znajdziecie na drugiej podstronie.

Na drugiej podstronie zobaczysz nowe usta Yennefer, które tak zachwyciły graczy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie