Najpiękniejsza Ciri, jaką zobaczyłem. Pobierasz 15 MB i masz ją w grze Wiedźmin 3

Ciri mod do Wiedźmina 3
Newsy PC

Jeszcze ładniejsza, kobieca i bardziej urocza? Wiedźmin 3 dostał właśnie poprawione tekstury dla twarzy Ciri, dzięki jednemu z moderów.

Nie spodziewałem się, że po tylu modyfikacjach do gry Wiedźmin 3, które przecież nie raz zajmowały się poprawkami Ciri, dostaniemy jeszcze coś, co naprawdę się wyróżnia. A tutaj miła niespodzianka! Jeden z moderów, który ostatnio jest bardzo aktywny i przerabia twarze wielu dziewczyn z Dzikiego Gonu, jeszcze raz stanął na wysokości zadania.

Wiedźmin 3 i wyjątkowa Ciri. Nowy mod

Moder posługujący się pseudonimem zzjay prezentuje Ciri – 4k Face Retexture. Programik waży 15.7 MB i warto go zainstalować, jeśli chcesz znacznie poprawić wygląd Dziecka Niespodzianki. Mod jest dostepny do pobrania ze strony nexusmods, z tego miejsca.

Bardzo przypadł mi do gustu odświeżony wygląd Cirilli. Moder zaznacza, że jego tekstury 4K sprawiają, że skóra bohaterki jest gładsza, a kolor brwi poprawiony. Ciekawa jest również fryzura dziewczyny. Żeby zobaczyć taką w grze, należy dodatkowo pobrać moda Skellige Style. Efekt jest świetny, sami zobaczcie screeny poniżej.

Jeśli wolicie zobaczyć poprawioną twarz Ciri, ale z oryginalnymi włosami, jest to oczywiście możliwe. Wystarczy nie instalować dodatkowego moda na fryzurę.

Ciri mod do Wiedźmina 3
Ciri mod do Wiedźmina 3

Ciri z oryginalnymi włosami i więcej screenów na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie