Wiedźmin 3 z nowymi animacjami. To tak Geralt to robi!

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3 z kolejnym świetnym projektem od społeczności. Tym razem wygrzebałem dla Was mod dodający Geraltowi nowe animacje.

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy poniższy mod do gry Wiedźmin 3, żeby w końcu zobaczyć, jak Biały Wilk sięga po mapę, kompas, czy też bierze w dłonie książkę lub zamierza zajrzeć do ekwipunku. Animacje są przy tym „szybkie” i nie wyglądają jak zbędny i wydłużający czas zapychacz rozgrywki.

Wiedźmin 3 i nowe animacje

Animacje pojawią się w grze wraz z instalacją moda Interface Animations, którego możesz pobrać z tego miejsca. Zobaczysz wówczas nie tylko, jak Geralt czyta czy sięga do ekwipunku. Animacje będą towarzyszyć również odnalezieniu skarbu czy otrzymaniu nowego zadania. Całość prezentuje się bardzo dobrze, co obrazują materiały dołączone do tej wiadomości.

Fajnie, że po instalacji moda możemy ustawić „przerywanie animacji”. Przyda się, jeśli nie zawsze będzie ochota je oglądać. Autor programiku umożliwił też, by animacje odtwarzały się nie zawsze, lecz tylko czasami. Służy do tego opcja „Szansa na animację”.

Tak wyglądają nowe animacje w grze

Filmik i więcej screenów na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie