Odcinanie kończyn w Wiedźminie jeszcze bardziej efektowne z nowym modem

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Combo Blood - Geralt rozczłonkował kilku redańskich żołnierzy i obmył okolicę ich krwią
PC

Wiedźmin 3 dostał świetną modyfikację. Dzięki „Critical Slow Motion Combat Redux” będziecie czuli się jeszcze bardziej usatysfakcjonowani.

Kolejny świetny mod do Wiedźmina! Autorzy modyfikacji nie przestają nam imponować.

Wiedźmin 3 z walką w stylu Neo

Lubicie modyfikacje do trzeciej części Wiedźmina? Samej grze praktycznie niczego nie brakuje, ale korzystając ze sposobności, warto zainteresować się jej ulepszeniem. Dostaliśmy już modyfikacje związane z serialem Netflixa, a także zestaw wyposażenia mogący robić za DLC, a teraz przyszła pora na usprawnienia w mechanice walki.

Zdaję sobie sprawę, że temat walki w Wiedźminie jest dość kontrowersyjny. Jedni go uwielbiają, a drudzy – nienawidzą. I każda strona ma tyleż samo racji. Niemniej jest dość prosty sposób na to, aby ją usprawnić i zwiększyć naszą przyjemność z każdej potyczki. O ile, rzecz jasna, to nie nam przyjdzie wylądować na tarczy.

Nowa modyfikacja Critical Slow Motion Combat Redux usprawnia slow motion, które istnieje i w oryginalnej grze. Tym razem efekty wizualne naszych działań są bardziej dostrzegalne, a i samo zwolnienie czasu może aktywować się częściej. Tym razem slow motion załącza się przy cięciach krytycznych, dekapitacji, odcinaniu kończyn, kontrataku, uniku, odbiciu strzały, śmierci Geralta, zabójstwa koniem, a także przy używaniu znaków Igni i Aard. Wydaje się więc, że przy takim natłoku slow motion gra wydłuży nam się o wiele godzin. Nie macie się jednak czego obawiać – sami możemy ustawić wiele opcji, w tym to, jak często do efektu ma dochodzić. Świetną modyfikację pobierzecie z tego miejsca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie