Ten mod dodaje do Wiedźmina 3 obraz z postaciami z serialu Netflixa

Wiedźmin 3 - obraz z serialu Netflix
PC

Dziś przychodzę do Was z nieco humorystyczną modyfikacją do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która wprowadza nowy obraz. Ten jest inspirowany serialem Netflixa, który w ostatnich dniach otrzymał drugi sezon.

Posiadacze dodatku Krew i Wino doskonale powinni wiedzieć, że winnicę można przyozdobić najróżniejszymi obrazami. Mod o wdzięcznej nazwie Netflix Geralt Vesemir and Ciri painting for Corvo Bianco podmienia jeden z nich na portret przedstawiających tytułowe postacie.

Wiedźmin 3 - infografika pokazująca podmianę obrazu
Źródło: NexusMods

Aby dodać do ekwipunku omawiany obraz, użyjcie poniższej komendy:

  • additem(‘mq7024_gen_painting_portrait_c’)

Netflix Geralt Vesemir and Ciri painting for Corvo Bianco możecie pobrać stąd.

Prawdą jest to, że podmiana malunku na ten netflixowy to istne popsucie kanonu i zburzenie czwartej ściany… ale co z tego? Takie smaczki należą do tych wyjątkowo zabawnych, a gry wideo są właśnie po to, by czerpać z nich przyjemność.

Pozostając w temacie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i modyfikacji inspirowanych serialem Netflixa, wczoraj omówiłem fanowski dodatek, który podmienia model twarzy Yennefer na ten na podstawie wizerunku aktorki Anya’i Chalotry. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie